Kapaklı Gündem,Kapaklı Gündem Gazetesi, Kapaklı Haberleri,Kapaklı Gazetesi, Çerkezköy Gündem, Saray Gündem Hoşgeldiniz.. Bugün

Bizi Sosyal Ağlarda takip edin
twitter
twitter
twitter

Ana Sayfa Alt Manşet Akın Yılmaz Seçim Çalışmalarına Ankara’da Başladı 06 Şub 2013 3:18
Akın Yılmaz Seçim Çalışmalarına Ankara’da Başladı

2009 yılında Kapaklı Ak Parti Belediye Başkan adayı olan Akın Yılmaz,tekrar Ak Parti’den Kapaklı Belediye Başkan adayı olmak için çalışmalarına başladı.Geçtiğimiz günler Başbakanın ve Bakanların katıldığı bir davete katılan Akın Yılmaz adaylık çalışmalarına İstanbul’da başladı.

Bu dönem aday adaylığı yarışında geçen dönemin aksine daha sert rakipleri olan Akın Yılmaz rakiplerinden bir adım önde olma çalışmalarına Ankara eksenini dahil etmeyi hedeflediği görülüyor.

 

Geçtiğimiz dönem aday adaylığını açıkladı gün ,o dönemin Ak Parti İl Başkanı Mehmet Şık tarafından daha ilk toplantıda adı zikredilen ve aday adaylık döneminde bile aday gibi çalışan Akın Yılmaz bu dönem çok sert rakipler bekliyor.Ayrıca Akın Yılmaz geçen dönem Çerkezköy Ak Parti teşkilatının ve Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’in de her ne kadar açık şekilde belirtilmese de destekledikleri aşikar gözüküyordu.

Seçimi kaybetmesi ve Ak Parti teşkilatlarında ki yönetim değişiklikleri ve Kapaklı’nın ve Tekirdağ Ak Parti’nin siyasi konjoktörünün değişmesine neden oldu.

Bu değişin ile Kapaklı Ak Parti Belediye Başkan adayının geçen dönemden daha zor olacağını iyi bilen Akın Yılmaz, bu dönem işi sıkı tutmaya çalışacak  gibi görülüyor.Adaylık işinin görülen fotoğraflarla Akın Yılmaz’ın Ankara kanadını kullanmaya çalışacağı ve bu tür toplantılara katılarak sosyal medya aracılığı ile psikolojik üstünlüğü ele geçirmeye çalıştığı anlaşılıyor

Haberin devamı ve ayrıntıları gazetemizde


Sosyal Medya
Benzer HaberlerAnket
Sorry, there are no polls available at the moment.
Köşe Yazarları

Copyright 2012 Tüm Hakları Kapaklı Gündem 'e Aittir.

Grafik ve Web Tasarım : Mika Web Tasarim Hizmetleri tekirdağ köfte